FrozenTeam Metin2 Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Dansatoare

Ultimele subiecte
» filmuletul staffului
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeDum Aug 28, 2011 10:30 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Informatii Ranguri
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 4:43 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Cliente Metin2 cu Mc
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:28 pm Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Membri breslei
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:40 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Metin2 multihack bypas hshield
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 10:45 pm Scris de iuly1997

» Metin2 Ro Drop Hack
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 10:21 pm Scris de iuly1997

» Cele mai amuzante videoclipuri
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeSam Aug 20, 2011 1:53 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Metin2 Ro Trade Hack
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 11:34 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

» Metin2 Ro Damage Hack
Ghid Ninja Lama Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 11:33 am Scris de [OwNeR]Chiriecel

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit


Ghid Ninja Lama

In jos

Ghid Ninja Lama Empty Ghid Ninja Lama

Mesaj  [OwNeR]Chiriecel Mier Aug 17, 2011 10:12 pm

În primul rând începem cu abilităţi, unii poate nu sunt de acord cu mine la acest lucru, însă a funcţionat foarte bine pentru mine.

Primul Master: Getaway(Pumnal Rulant), acest lucru este bun pentru PvP şi PVM, cu combo ai putea lua de patru ori , util pentru PvP, deoarece, de asemenea, are sansa de a otravă ţintă. Pentru PVM Pumnalul Rulant este bun, loveste un numar de MOBi în acelaşi timp, de asemenea, lovindu-le cu atacul otravă.De asemenea, util pentru şefi, adică şef Orc/Bestial Capitan/etc.

Al doilea Master:Ambuscada(Ghost Attack), este foarte util in PvP deoarece combinat cu Camuflaj poate da un dmg(la M) de 1.5-2k, PVM foare util cand esti inconjurat de un numar de Mobi.

Al Treilea Master:Rapid Charge(Atac Rapid),ofera dmg bun...Bun pentru PvP atunci când esti pe jos ai putea reveni pe picioare din nou,dupa aceea ai putea lovi rapid .


Al Patrulea Master: Complet alegerea dvs., eu am ales Poison Nova(Nor Otravitor), bun pentru PvP sansa mare de a otravă, se ocupa de asemenea de daune bune atunci când este la master. Eventual mai bine decât Stealth(Camuflaj).

Al Cincilea Master: Camuflajul

Acum sa Incepem Cu statusul

Ridicaţi DEX şi VIT într-un raport de 2/1(PER LVL), atunci când DEX ajunge la 50, ridicati VIT până ajunge la 40, după aceea Max DEX şi str, in acest mod evident, depinde de itm cu PV . Dacă acest lucru nu este posibil pentru tine, trebie sa ridici VIT la 50-60, pentru a obţine unele APARARE.Apoi ridica DEX si Str.

OPTIUNE BONUS:Eu as zice sa cumperi itm cu sansa de faint de peste 5%

În ceea ce priveşte Levelingul :Folosind acest Ghid poti creste la Salbatici la lvl 22!Asta depinde sa ai urmatoarele itm:
-Armura de lvl 18+6 sau mai mare
-Coif de lvl 21+6 sau mai mare
-Scut De lupta+6 sau mai mare ....Chiar si un schut pentagon+5sau mai mare
-Sabie Lata+7 sau mai mare

De la 30 trebuie sa iti iei neaparat un BLD(PFN)+9 cu Pc+ si Pm(Tot pe +...Dar nu este obligatoriu)
Poti ucide orci in Nula(Seruyong)...sau cel mai recomandat BO party

GHID OPTIONAL:
De la lvl 18 cresti la salbatici pana la 30
De la 30 cresti la Seruyong pana la 45-50
De la 50 cresti in v1-v2(Cu buffer si cu iteme tari)

Sper ca o sa va fie de ajutor GHIDUL acesta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[OwNeR]Chiriecel
[OwNeR]Chiriecel
Community Manager
Community Manager

Mesaje : 33
Puncte Reputatie : 103
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/08/2011

http://frozenteam.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eeeeee

wo

yahoo

http://palprince.com/softwares/wp-content/uploads/2008/02/yahoo.png

Introdu in casuta de mai jos ID-ul pe care vrei sa-l verifici


VERIFICA

tpu